Moduł fotowoltaiczny ML System 450 - dlaczego warto?

Wieloletnie doświadczenie ML System umożliwia utrzymanie najlepszej jakości produkcji oraz optymalnej wydajności. Propozycje pochodzące od firmy wyróżniają się wysoką niezawodnością oraz sprawnością zarówno w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, jak i przy słabym oświetleniu. Oferowane moduły zyskują doskonałe wyniki produkcji energii nie tylko w wysokich, ale również w niskich temperaturach. Co więcej, są poddawane rygorystycznym testom pod kątem temperatury, testów obciążenia mechanicznego czy odporności na grad.

Moduł fotowoltaiczny ML System 450 Wp - specyfikacja

Dostępny na stronie firmy PROPLAST moduł 450 Half Cut został wyprodukowany w technologii PERC, a także posiada dodatnią tolerancję mocy 0+3 W. Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi 5400/2400 Pa, natomiast maksymalne napięcie systemu to 1000 VDA. Stopień ochrony modułu fotowoltaicznego ML SYSTEM 450 Wp wynosi IP 67, a wymiary urządzenia to 2094 × 1038 x 35 mm. Zakres temperatury sprzętu znajduje się w przedziale od -45 do +85 stopni Celsjusza. Waga całego modułu wynosi 25 kilogramów, a monokrystaliczne ogniwa odznaczają się doskonałą wytrzymałością.

Moduł fotowoltaiczny ML System 450 - cena

Znajdujący się w ofercie PROPLAST moduł fotowoltaiczny ML SYSTEM 450 posiada korzystną cenę, zachęcającą do zakupu. Jej poziom jest wynikiem wielu czynników składających się na produkcję. W celu zapoznania się ze szczegółowym cennikiem warto zajrzeć na stronę firmy PROPLAST, na której znajdują się wszelkie potrzebne informacje. W razie wystąpienia dodatkowych wątpliwości można skontaktować się z pracownikami sklepu, którzy udzielają odpowiedzi na nurtujące w tej kwestii pytania, by podjęcie decyzji stało się łatwiejsze.

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego modułu. Urządzenie jest solidnie wykonane, trwałe, estetyczne oraz wydajne, dzięki czemu nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Na pewno polecę PROPLAST moim znajomym. Warto zapoznać się z ich ofertą.

Krystian

Pozostaję pod wrażeniem nie tylko jakości zakupionych modułów fotowoltaicznych, ale również profesjonalnej obsługi. Musze przyznać, ze mogłem liczyć na rzetelną pomoc i objaśnienie wszelkich kwestii. Dzięki temu decyzja nie była trudna do podjęcia. Polecam.

Andrzej

Od kilku miesięcy, rozważałam inwestycję w moduły fotowoltaiczne. Do jej realizacji ,zachęciła mnie oferta firmy PROPLAST, na której znalazłam, interesujące mnie rozwiązanie, w atrakcyjnej cenie. Nieoceniona była r.ownież pomoc ze strony pracowników, którzy doradzili mi, i przekazali wiele, potrzebnych informacji.

Alicja

Nie żałuję zakupu modułów fotowoltaicznych na stronie firmy PROPLAST. Rozwiązanie pozwoliło mi na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy, Jestem naprawdę usatysfakcjonowany, poleca zajrzec na stronę. świetna obsługa, solidne produkty, bardzo sprawny przebieg transakcji.

Stefan